SKANO - це мережа магазинів, яка працює в Україні, Латвії, Литві та Естонії.

SKANO пропонує колекцію меблів у класичному стилі з натуральної деревини, м'які меблі відомих виробників з Італіі та Німеччини, а також елегантні світильники.
Найкращим зразком класичного стилю SKANO є меблева серія Bjorkkvist, історія якої нараховує більше 100 років. Ця серія пропонує різноманітні можливості для оздоблення інтер'єру бібліотек, домашніх кабінетів, а також їдалень, житлових та дитячих кімнат з використанням якісної, виготовлених уручну меблів з цілісної деревини. Вишуканий дизайн серії доповнений сучасною функціональністю. Меблева серія Bjorkkvist складається приблизно зі ста виробів, котрі доступні у різноманітних варіантах обробки.

Торгівельна марка SKANO символізує скандинавську якість та надійність у роздрібній меблевій торгівлі.

Про компанію:
Skano є підприємством, яке володіє власною мережею магазинів, та є визнаним серед дизайнерів інтер'єру та кінцевих споживачів в Центральній та Східній Європі і пропонує меблі які належать до цінового класу вище середнього.

Місія:
Skano надає можливість оригінального, стильного і практичного меблювання оселі.

 

 

Сьогодні традиції майстрів 19-го століття та віковий дизайн модульних систем продовжує Björkkvist. Виробництво цієї елегантної та практичної системи книжкових полиць розпочалося у 1994-му році. Як результат сучасної столярної роботи серія меблів Björkkvist вийшла за рамки своїх початкових сфер використання - домашніх контор та бібліотек - в інші. Вона використовується як в залах, їдальнях, так і в дитячих кімнатах і в передпокоях квартир, тому були створені нові елементи для задоволення сучасних потреб.
Основними елементами серії виробів Björkkvist є модулі полиць, стель і цокольні модулі, з яких можливо скласти різноманітні стінні секції. Окрім систем полиць, в колекцію входять також письмові столи, книжкові полиці, що обертаються, столики до диванів, стільці, столи для їдальні та стільці до них, шафи з рулонними дверима і вішалки - усього 80 різних виробів.

 

Як матеріали тут використовуються якісна березова деревина, фанера та столярний щит (ребриста пластина). Таким чином, за допомогою сучасних технологій з меблевих матеріалів, що мали впродовж історії широке використання, народжуються меблі, які в своїй душі назавжди залишаються в 19-му столітті.

 

Villinki - Незмінні цінності

 

Щодо образу серії Villinki ми маємо справу самобутніми меблями суцільного березового дерева, ідея яких народилася на островах Фінської затоки, і які характеризуються північною красою, стійкістю та спроможністю до різноманітного використання. Серія високоякісних меблів Villinki може прослужити протягом усього життя, якщо тільки захотіти цього! Меблі Villinki пропонують приємні емоції, коли на них дивишся, їх торкаєшся, або ними користуєшся. Вітрини з розсувними дверцятами із загартованого скла та модульні шафи з дерев'яними дверцятами можна використовувати відповідно до бажанням і потребами - в якості книжкової полиці, місця для зберігання різних колекцій, декоративних предметів або столового посуду тощо. Розміщуючи модулі один на другий, або один біля другого, можливо складати комбінації і до зали, і до дитячої кімнати, їдальні, або контори.

 

Традиційні форми

 

Елегантний меблевий комплект для спальні, характерною особливістю якого є пом'якшені профілі та штучно оксидовані ручки. Фасадні поверхні платяних шаф, комодів та тумбочок, виготовлені з якісної березової деревини. Із березової деревини також виготовлена рама ліжка. Edenberg лінія доступна в двох видах обробки. У морилці темно - коричневого кольору, що відображає характерну текстуру берези та пофарбованої в білий колір.

 

 

Hові тренди з Мілану

 

IDP краще характеризує традиції дизайну та виробництва італійських м'яких меблів. На сьогодні IDP поєднує кращі властивості шкіри і тканини, пропонуючи найбільші в світі покривні матеріали та найбільший вибір моделей. Всі дивани, крісла, канапе, ліжка, стільці та дзеркала виготовлені в Італії. М'які меблі IDP виготовляються, ніби костюм від кравця: кожному клієнту особисто.

 

 

 

 

 

 

 

 

М’які меблі Neiser

 

Ми пропонуємо вироби Neiser з широким асортиментом шкіряного і тканинного покриття. Вибір шкіряних матеріалів містить, сяючі шкіри типу by-cast з ефектом «pull up», а також натурально оброблені шкіри, які дихають через пори. Вибір тканин характеризується високою якістю і зручністю, що передається через природні складові матеріали. Каркаси виробів Neiser виготовлені з деревини хвойних порід і вологостійкої фанери в центрах обробки із застосуванням ЧПУ, що забезпечує точне дотримання всіх розмірів і вимог обробки. Виробам надають надзвичайну м'якість декілька прошарків поролону, які покриті вогнестійким ватином. До виробів Neiser можливо прикріпити меблеві ніжки з різних матеріалів і з різним оздобленням, які підходять до існуючого інтер'єру і меблів у ньому.

 

М’які меблі Chesterfield

 

Пропонуємо Вашій увазі серію м’яких меблів Chesterfield. Якісні та вишукані дивани і крісла якнайкраще підійдуть до інтер’єру робочого кабінету. Ці розкішні меблі можливо замовити в різних кольорах оббивного матеріалу.Диванидоступні також із спальним місцем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kutek - сімейне підприємство з 20-річним досвідом - виготовляє латунні світильники, застосовуючи новітню технологію для забезпечення найвищої якості та довгого строку служби. Відповідно до різних стилів і моделей латунь поєднується з нікелем та хромом або 24-каратним золотом й оздоблюється кристалами Swarovski. Для світильників використовуються скло та електричні компоненти, вироблені в Італії та Німеччині.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакты